O firmie

 

Z branżą motoryzacyjną firma Auto-Filip związana jest od 1989r. , początkowo jako warsztat mechaniki pojazdowej, aż do 1997r. kiedy po podpisaniu umowy z General Motors Poland został otwarty autoryzowany salon i serwis samochodów marki Opel.

Ze względu na wymagania importera związane z wprowadzeniem do sprzedaży i obsługi  samochodów elektrycznych i ogromne koszty  z tym związane pojelismy decyzję o rezygnacji z autoryzacji Opel od lutego 2021 roku.

Obecnie oferujemy naszym klientom  samochody nowe  zarejestrowane oraz używane  z gwarancją,  oryginalne części zamienne marki OPEL , Peguot, Citroen, DS a także sprawdzonej , dobrej jakości części renomowanych producentów niezależnych.

Po ponad 23 latach pracy jako autoryzowany salon  serwis Opel, posiadamy wiedzę , doświadczenie , zestaw narzędzi specjalistycznych i zapewniamy pełny serwis samochodów Opel, także w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych

Zapraszamy także posiadaczy  innych marek na przeglądy i naprawy bieżące.

Wykonujemy także Przeglądy Rejestracyjne w naszej Stacji Kontroli Pojazdów dzięki czemu zapewniamy pełną obsługę serwisową.

Niezmiennie oferujemy ubezpieczenia pakietowe samochodów w zakresie OC , AC, Asistance


Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę - poczynając od transakcji sprzedaży i odkupu posiadanego auta, poprzez finansowanie transakcji, ubezpieczanie pojazdów aż po obsługę posprzedażną.


Dokładamy starań, aby każdy z naszych Klientów mógł odnaleźć auto, które będzie spełniać jego oczekiwania pod względem klasy, bezpieczeństwa, funkcjonalności i stanie się niezawodnym partnerem w pracy oraz życiu rodzinnym.

Sprawdź aktualne promocje
Promocje

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów

Promocje serwisowe
Promocje serwisowe

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij